Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Voucher na prezent

Nie masz pomysłu na podarunek? Milek Design pomoże Ci . Spraw bliskiej osobie voucher na prezent i zaproś ją do Salonów Milek Design. Aby spełniać Wasze wszystkie marzenia, istnieje możliwość zakupu karty podarunkowej.

Posiadamy dwa rodzaje voucherów- karta na usługi fryzjerskie i karta na usługi manicure.

Jak to działa?

Vouchery można zakupić w każdym z Salonów Milek Design (Plac Dąbrowskiego, Hoża i Tamka). Każdy voucher jest ważny przez okres pół roku od daty zakupu i można go wykorzystać w każdym z Salonów. Vouchery nie podlegają wymianie na gotówkę.

Dla kogo?

Vouchery mogą być imienne, ale bez obaw- jeśli nie chcesz podawać danych osoby obdarowywanej, każdy voucher ma przypisany swój numer, po którym bez problemu odnajdziemy rodzaj i wartość usługi.

Jaki rodzaj usługi?

Możliwości są nieograniczone. Jeśli znasz preferencje osoby, dla której szukasz prezentu, możemy wpisać konkretny rodzaj usługi lub kwotę. Jeżeli wolisz, aby wartość vouchera nie była widoczna na karcie podarunkowej- nie ma problemu, będzie ona zapamiętana w naszym systemie i w każdym momencie do wglądu dla Ciebie lub osoby, która otrzyma voucher.

Kosmetyki

W ramach vouchera mamy do wyboru szereg usług z cennika, ale także gamę produktów dostępnych w Salonach Milek Design. W przypadku, gdy koszt usługi jest niższy niż wartość bonu, istnieje możliwość zakupu kosmetyku do pielęgnacji włosów bądź paznokci. Zawsze, gdy Twoja wizyta w Milek Design przewyższy wartość vouchera, możesz różnicę dopłacić w formie gotówki lub kartą kredytową.