Team Tamka 29

Wiktor

Młody Talent

Z Milek Design od 2022

Fryzjerstwem zajmuje się już od najmłodszych lat- początkowo amatorsko strzygł i farbował przyjaciół. Dzięki wielu szkoleniom wraz z fantastycznymi trenerami może  pogłębiać swoją miłość do fryzjerstwa. Laureat konkursów ogólnopolskich z upięć awangardowych. W pracy lubi naturalne efekty koloryzacji i strzyżeń ale stworzenie koloru który przyciągnie uwagę innych nie stanowi dla niego problemu.

Opinie moich klientów

Monika B

Profesjonalne podejście, miła atmosfera, świetne kosmetyki do włosów. Wiktor - bardzo miły, zdolny - wysłuchał, doradził - jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam!

Maja

Przyjechałam z drugiego końca Polski i zdecydowałam się na spontaniczną wizytę u młodego talentu Wiktora. Profesjonalnie doradził, wytłumaczył i ściął tak jak ustaliliśmy. Po nowym roku wracam ponownie do Warszawy i do Wiktora!! Profesjonalista w swoim fachu i bardzo dokładny. Polecam!

Renata

Do salonu przyszłam zdecydowana na radykalną zmianę. Wiktor, który miał zmienić szatynkę w blondynkę dokonał cudu. Dobrał idealny odcień dla mnie, cierpliwie wykonał zabieg koloryzacji. Kiedy spojrzałam w lustro, nie mogłam uwierzyć, że to ja! Wizyta w Milek Design to idealny prezent dla samej sienie na Mikołajki!

Gdzie przyjmuje Wiktor?

Tamka 29 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę