Team Plac Dąbrowskiego 7

Agnieszka

Starsza Stylistka

Z Milek Design od 2020

Jest szczęśliwa że ma możliwość połączyć swoją największą pasję z pracą zawodową. Dzięki temu jako profesjonalna Stylistka może cieszyć się każdą fryzurą stworzoną indywidualnie dla jej klientów. Stale się rozwija aby byli zadowoleni z efektów strzyżeń i koloryzacji przez nią wykonanych. Uwielbia przemiany swoich Klientów, a ich uśmiech na twarzy i zadowolenie po wizycie jest dla niej największą satysfakcją z pracy. W wolnej chwili spędza czas z rodziną i przyjaciółmi.

Opinie moich klientów

Renata

Od dłuższego czasu korzystam z usług salonu Milek Design przy Placu Dąbrowskiego i jestem bardzo zadowolona. A Pani Agnieszka do której zawsze wracam jest osobą niezwykle dokładną, kreatywną.. po prostu profesjonalistka, a do tego przesympatyczna. Polecam serdecznie to miejsce i oczywiście Panią Agnieszkę, która zawsze doradzi idealne cięcie.

Joanna

Dziękuję za wspaniałą fryzurę, poradę i miła obsługę. Z pewnością będę częściej wracać do Pani Agnieszki. Będę Wasz salon polecać!

Wiktoria

Oceniam wizytę na strzyżeniu u pani Agnieszki bardzo wysoko! Moje włosy lekko się falują i pierwszy raz zostały potraktowane jak kręcone włosy, a nie na siłę prostowane, co było dla mnie przemiłym zaskoczeniem! Pani Agnieszka wiedziała dokładnie jak wystylizować moje włosy aby pięknie się falowały, zdecydowanie zna się na kręconych włosach oraz obcięła moje włosy tak by dodać objętości. Polecam!!!

Gdzie przyjmuje Agnieszka?

Plac Dąbrowskiego 7 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę