Team Tamka 29

Agata

Starsza Stylistka

Z Milek Design od 2005

Ukończyła polsko-włoską szkołę fryzjerską. Szkoliła się pod okiem zagranicznych mistrzów fryzjerstwa takich jak: Salvatore Sacco, Angky Chan. Inspiruje ją fryzjerstwo Vidal Sasoon, jego geometryczne i proste formy, a także mistrzowskie upięcia w wykonaniu Marianne Jansen. Pracowała w Londynie jako stylistka personalna. Jej prace charakteryzuje dbałość o zdrowy stan włosów i naturalność. Zaplatanie włosów, to forma sztuki, którą zgłębia na co dzień. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Praca to jej pasja i powołanie. Uwielbia koloryzacje i upięcia okolicznościowe.

Opinie moich klientów

Katarzyna

Byłam pierwszy raz u p. Agaty - nie mogłam trafić lepiej! Fryzura była dla mnie sporą zmianą, ale nigdy nie byłam tak zadowolona! Polecam ryzykować u p. Agaty ;)

Beata

Od kilku lat korzystam z usług Państwa salonu i bardzo, bardzo pozytywnie oceniam pracę i profesjonalizm Pani Agaty. Polecam wszystkim i gratuluję utrzymania poziomu w tak trudnych pandemicznych czasach.
Pozdrawiam

Ola

Pani Agata zawsze doskonale potrafi zadbać o moje loki. Nigdy nie wyglądały tak pięknie. To moja 3 wizyta i na pewno nie ostatnia. Dziękuję! :)

Gdzie przyjmuje Agata?

Tamka 29 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę