Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Złota koloryzacja

Koloryzacja złota to propozycja Stylistów Milek Design dla Pań, które pragną trwałego koloru. Dedykowana jest m. in. dla osób, które borykają się z problemem siwych włosów. Takie farbowanie idealnie przykrywa srebrzyste kosmyki. Dysponujemy szeroką gamą odcieni od blondów przez rudości aż do kruczo czarnych.

koloryzacja-złota-warasza-milek

Koloryzacja złota z amoniakiem

Gwarantuje trwały, intensywny kolor, a blondy pozostawia bez kłopotliwego, żółtego odcienia. Są one (blondy) chłodne i naturalne. Zapewnia doskonałe krycie siwych włosów i nie wypłukuje się. Oksydanty są wzbogacone w oleje, które zabezpieczają włosy przed przesuszeniem. Farby rozjaśniające zawierają dodatkową technologię ochronną, dzięki której farbowanie staje się mniej inwazyjne.

zlota-koloryzacja-milek-design

Koloryzacja złota bez amoniaku

Jest to koloryzacja półtrwała. Równomiernie się wypłukuje i nie pozostawia widocznych uciążliwych odrostów. Jest to idealne rozwiązanie dla Pań, które chcą używać delikatniejszych produktów, ale życzą sobie pięknego połysku czy zmiany odcienia. Koloryzacja złota i naturalna dedykowane są zatem dla kobiet, które mają wrażliwe włosy, także dla kobiet w ciąży.

Koloryzacja złota w Milek Design

Najlepiej Wyszkoleni Styliści

Styliści salonów Milek Design nabierają doświadczenia nie tylko poprzez codzienną pracę z Klientkami. Ważne jest dla nas to, aby wciąż się rozwijać, uczyć – dlatego organizowane są dla nas szkolenia z najnowszych technik koloryzacji, specjalnie dedykowane Milek Design.

Najwyżej jakości kosmetyki

Pracujemy na farbach oraz produktach rozjaśniających najwyższej jakości, dlatego po koloryzacji w Milek Design włosy są lśniące, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

Nowy Look - Nowa Ja

Przed każdą usługą odbywa się wyczerpująca konsultacja – mamy wtedy pewność, że wysłuchaliśmy pragnień Klientki, a Klientka poznała naszą wizję i propozycję dopasowaną do jej typu urody.

Co mówią o nas nasi klienci

Super cięcie i kolorek ! Jeszcze raz dziękuję Pani Kasi z Pl Dąbrowskiego

Miła atmosfera, pyszna kawa, wspaniałe spotkania z profesjonalnymi stylistami o takich chwilach marzy każda kobieta:)

Koloryzacja złota w Milek Design krok po kroku

Konsultacja i dobór kolorów

Każdą usługę rozpoczynamy od diagnozy włosów i poznania potrzeb Klientki. Szeroka gama kolorów w palecie daje nam możliwość skomponowania idealnej mieszanki, dobranej indywidualnie do urody.

Technika nakładania produktu

Podczas szkoleń i przez lata doświadczeń poznaliśmy wiele technik nakładania koloryzacji. Niektóre metody opracowaliśmy sami, po to, aby uzyskiwać perfekcyjne efekty.

Pielęgnacja

Produkty podstawowe i dodatkowe regeneracje pozwalają nam na zachowanie zdrowych włosów naszych Klientek. Lśniące fryzury i wypielęgnowane końce to dla Stylistów salonów Milek Design podstawa.

Efekt końcowy

Uśmiech i zadowolenie Klientki to dla nas zawsze powód do satysfakcji. O wysokim poziomie naszych usług można się przekonać czytając prasę, pozytywne opinie na forach i w mediach społecznościowych.

Jesteśmy profesjonalistami. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. 48h przed każdą koloryzacją zalecamy wykonanie próby uczuleniowej.

Przyjdź do nas. Zrobimy Ci ją bezpłatnie.

Cennik

Włosy krótkie

285 – 360 zł

Włosy średnie

300 – 390zł

Włosy długie

330 – 490 zł