Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Koloryzacja naturalna

Koloryzacja naturalna czyli bez amoniaku to technologia Fitolipidów, która zapewnia maksymalną siłę krycia, naturalne rezultaty koloryzacji oraz wyjątkową miękkość włosów. Wszystko dzięki formułom, w których, gdzie to było możliwe, użyto naturalnych składników.

Krem koloryzujący składa się przede wszystkim z oleju z pestek organicznych winogron. Zawiera on lipidy identyczne z tymi w zdrowych włosach, które tracimy z upływem czasu. Ta wyjątkowa formuła pozwala na głębokie umieszczenie pigmentu we włosie, trwały kolor i pielęgnację. Eko koloryzacja w Milek Design nie zawiera amoniaku, silikonów, olejów mineralnych i sztucznych zapachów.

Czekamy na Ciebie w naszych salonach: pl.DąbrowskiegoTamka, Hoża. Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Koloryzacja naturalna w Milek Design

Najlepiej Wyszkoleni Styliści

Styliści Salonów Milek Design są na bieżąco z trendami i wciąż poszukują najlepszych technik koloryzacji – takich, które stworzą najlepsze rezultaty. Dlatego regularnie biorą udział w szkoleniach z topowymi Stylistami na świecie.

Najwyżej jakości kosmetyki

Doskonałą koloryzację uzyskujemy nie tylko dzięki wysokim umiejętnościom naszych Stylistów. Umożliwiają nam to również farby, które wykonane są w 92% ze składników naturalnych oraz produkty pielęgnacyjne, które przedłużają trwałość koloru oraz regenerują włosy.

Koloryzacja naturalna - dla kogo?

Ten rodzaj koloryzacji polecamy wszystkim naszym Klientkom, a w szczególności kobietom w ciąży oraz osobom, którym ekologia jest wyjątkowo bliska, dla których naturalny skład produktów jest ważny.

Co mówią o nas nasi klienci

To była moja pierwsza wizyta w salonie Milek przy ulicy Hożej, ale na pewno nie ostatnia. Pracujące tam osoby bardzo miłe i serdeczne. Pani Justyna, która zajęła się moją koloryzazją nieoceniona. starannie dobierała i konsultowała ze mną każdy odcień tak aby był najbardziej zbliżony do mojego wyobrażenia. W salonie spędziłam 3 h a minęło jak 30 min. efekt końcowy przekroczył wszystkie możliwe wyobrażenia. Opuściłam salon naładowana pozytywną energią z pięknymi włosami oraz wielkim uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam wszystkich pracowników w szczególności Panią Justynę i Pana Grzegorza

Koloryzacja naturalna w Milek Design krok po kroku

Konsultacja koloru

Przy pomocy palety kolorów po wysłuchaniu potrzeb Klientki wspólnie dobieramy odcień. Bierzemy pod uwagę oczekiwania Klientki, jej typ urody ale także aktualne trendy w modzie.

Proces koloryzacji

Na włosy nakładamy indywidualnie przygotowaną mieszankę najwyższej jakości produktów. Precyzyjnie wmasowujemy produkt, aby dotarł w każde miejsce. Po upłynięciu odpowiedniego czasu dokładnie zmywamy farbę.

Powodzenie wsród klientek

Technologia naturalnej koloryzacji cieszy się coraz większym powodzeniem wśród naszych Klientek. Panie, które raz skorzystały z takiej usługi, przy kolejnej koloryzacji także wybierają naturalne rozwiązanie.

Baza kolorów

W salonach Milek Design pracujemy na systemie, który umożliwia nam prowadzenie dokumentacji. Pod nazwiskiem każdej Klientki, która wykonała u nas farbowanie znajduje się cała historia jej koloryzacji nawet z kilku lat wstecz – odkąd tylko zaczęła korzystać z usług salonów Milek Design.

Jesteśmy profesjonalistami. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. 48h przed każdą koloryzacją zalecamy wykonanie próby uczuleniowej.

Przyjdź do nas. Zrobimy Ci ją bezpłatnie.

Cena

Włosy krótkie

325 – 400 zł

Włosy średnie

340 – 430 zł

Włosy długie

370 – 530 zł