Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Strzyżenie damskie

Każda z nas chce wyglądać wyjątkowo i modnie. Strzyżenie damskie to usługa, z której Panie korzystają średnio raz na 1,5 miesiąca. Regularne podcinanie włosów wzmacnia je, nadaje kształt fryzurze, dzięki czemu włosy znacznie łatwiej się układają. Przy zapuszczaniu zalecane jest strzyżenie co 2 miesiące, aby zachować wypielęgnowane końce. Panie, które noszą krótkie uczesania, powinny zjawiać się w Salonach Milek Design częściej – co miesiąc. Dzięki temu można panować nad niesfornymi kosmykami, które szybko odrastają.

Czekamy na Ciebie w naszych salonach: pl.DąbrowskiegoTamka, Hoża. Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

nagłówek strzyżenie krótkie2

Strzyżenie włosów krótkich

Zespół fryzjerów Salonów Milek Design sprawi, że fryzura na włosach krótkich będzie modna, a zarazem praktyczna i wygodna. Nie sprawi problemu jej ułożenie w domu, a wszystkie wskazówki przekaże stylista podczas konsultacji przy strzyżeniu.

Cennik

Styliści – 100 zł

Starsi Styliści – 135 zł

Kasia/Darek Miłek – 180 zł

strzyżenie włosów średnich

Strzyżenie włosów średnich

Włosy średniej długości to niekończące się pole możliwości. Różnorodność fryzur jakie możemy Paniom wyczarować z takiej długości włosów, sprawia, że mamy możliwość dopasowania fryzury do rysów twarzy, karnacji i potrzeb każdej Pani.

Cennik

Styliści – 105 zł

Starsi Styliści – 140 zł

Kasia/Darek Miłek – 190 zł

włosy długie

Strzyżenie włosów długich

Mianem włosów długich określa się te za ramiona. Szczególnie ważna jest pielęgnacja włosów długich, ponieważ są najbardziej narażone na łamanie i uszkodzenia. Regularnie ich strzyżenie pozwoli nam zadbać o ich dobrą kondycję i szybki wzrost.

*Nie przedłużamy włosów i nie wykonujemy zabiegów na włosach przedłużonych.

Cennik

Styliści – 110 zł

Starsi Styliści – 145 zł

Kasia/Darek Miłek – 195 zł

Standardem Salonów Milek Design jest, oprócz idealnego strzyżenia, pielęgnacji i modelowania włosów, przekazanie wiedzy jak pielęgnować włosy na co dzień oraz jak poradzić sobie z modelowaniem ich w domu.

Fryzjer damski w Milek Design

Najlepiej wyszkoleni styliści

Styliści z salonów Milek Design to zespół doświadczonych osób, które szkoliły swój warsztat przez lata w kraju i za granicą, także w światowych stolicach mody takich jak Londyn, Mediolan czy Barcelona. Ciągły udział w szkoleniach pozwala na doskonalenie warsztatu, by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i ich potrzebom.

Najwyżej jakości kosmetyki

Korzystamy z produktów najlepszej jakości marek. Używamy ich do mycia i pielęgnacji włosów przed strzyżeniem, po to, aby np. ułatwić rozczesanie włosów oraz do modelowania i wykończenia fryzury. W salonach Milek Design dostępne są również produkty do odsprzedaży, które można nabyć, aby pielęgnować włosy i modelować je samodzielnie w domu.

Nowy Look - Nowa Ja

Dobry fryzjer damski umie spełnić 4 kryteria- wysłuchać, ocenić, udoskonalić i spełnić. W Salonach Milek Design najważniejsze są pragnienia klientów, doświadczenie i wiedza naszych fryzjerów daje możliwość wprowadzenia tych potrzeb zgodnie z panującymi trendami, ale także predyspozycjami klienta.

Co mówią o nas nasi klienci

Witam. Bardzo dziekuję Kasi Miłek , pięknej kobiecie i profesjonaliście swego zawodu  za  doskonale strzyżenie . Pani Kasiu fryjzura wystrzałowa , po umyciu bez problemu układa się . Jestem bardzo zadowolona!!!!  :):) Jeszcze raz bardzo dziękuję .!!! Jak najbardziej polecam salon Milek desing !!!!

Fachowy serwis i styliści którzy naprawdę lubią i czują swoją pracę.  To nie tylko salon fryzjerski to mój comiesięcznych super relaks.

Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Osoby tam pracujące potrafią słuchać i doradzać, są świetni w swoim fachu, dzięki czemu można spokojnie oddać się w ich ręce 🙂 Serdecznie polecam to miejsce !

Strzyżenie damskie w Milek Design krok po kroku

Określenie predyspozycji

Celem przeprowadzanej oceny stanu włosów i skóry głowy jest rozpoznanie naturalnych warunków klientki, aby móc je porównać z życzeniem dotyczącym nowej fryzury. Tylko wtedy można podjąć decyzję, czy i przy wprowadzeniu jakich koniecznych zmian życzenie klientki będzie możliwe do zrealizowania.

Poznanie Twoich potrzeb

W Salonach Milek Design dokładnie słuchamy życzeń naszych Klientów, po czym analizujemy, jakie są możliwości ich realizacji. Nasi fryzjerzy styliści jasno określą jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do realizacji danego typu fryzury, a także zaznaczą, na czym będzie polegała codzienna stylizacja oraz czy będzie ona długotrwała. Często za pomocą odpowiedniej fryzury możemy idealnie podkreślić rysy twarzy, a także nadać jej nowy kształt.

Strzyżenie i stylizacja fryzury

Jednak strzyżenie damskie to nie tylko różnicowanie długości włosów. Jest to przede wszystkim szereg czynności, które wykonane prawidłowo przynoszą zadowalający efekt. Dzięki ciągłym szkoleniom oraz doświadczeniu, które posiada zespół stylistów Salonów Milek Design, strzyżenie włosów sposób naturalny podkreśla piękno każdej klientki. Zaczynamy zawsze od mycia głowy profesjonalnymi produktami połączonym z masażem, następnie przechodzimy do strzyżenia. Ogromną wagę przykładamy do higieny, dlatego dbamy o sterylność narzędzi i jakoś używanych kosmetyków.

Wykończenie Twojej fryzury

Burza loków? A może totalne wygładzenie? Każda klientka i jej fryzura ma swoją duszę i jej wykończenie tą duszę ukazuje. Fryzjer damski podczas wykańczania fryzury profesjonalnymi produktami, daje klientowi wskazówki, jak i przy użyciu jakich kosmetyków może zadbać o włosy w domu i w łatwy sposób poradzić sobie z ułożeniem fryzury. Szeroka gama produktów dostępna w Salonach Milek Design daje możliwość profesjonalnej pielęgnacji w domu.