Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Dekoloryzacja

Zrobiłaś sama koloryzację w domu i jednak efekt nie jest taki, jakiego oczekiwałaś? A może pomyślałaś – zmienię zupełnie kolor włosów? W takich sytuacjach rozwiązaniem jest dekoloryzacja. Zabieg polegający na usunięciu z włosów barwnika, który jest odpowiedzialny za ich aktualny kolor.

Czekamy na Ciebie w naszych salonach: pl.DąbrowskiegoTamka, Hoża. Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Cennik

Cena: od 180 do 460 zł

*cena zależy od ilości zużycia produktu

Ochroń włosy przed osłabieniem

Niestety faktem jest, że podczas wykonywania zabiegu dekoloryzacji używamy proszku rozjaśniającego. Przy subtelnych zmianach koloru włosów, nie ma potrzeby sięgać po wyższe stężenia wody rozjaśniającej. Natomiast diametralna zmiana koloru włosów wiąże się z koniecznością działania czymś silnie wybijającym obecny pigment w strukturze włosa. Nie martw się – aby ochronić Twoje włosy i dodać im blasku, możemy do mieszanki dodać odżywkę regeneracyjną. Ochroni ona Twoje włosy przed szkodliwym działaniem produktów koloryzacyjnych i sprawi, że będą po dekoloryzacji miękkie i odżywione. Do wyboru mamy systemy ochrony włosów Olaplex, Botox i FibrePlex.

1704263944-Milek-Design-Warszawa-foto-RafalNowak

Jeśli Twoje włosy są osłabione i bardzo zniszczone, przed umówieniem się na zabieg dekoloryzacji, przyjdź i poradź się stylisty, czy Twoje włosy poradzą sobie z obciążeniem jakim jest rozjaśnianie i w jaki sposób możesz je ochronić podczas zabiegu.

Dekoloryzacja nie musi niszczyć Twoich włosów. Dzięki użyciu systemów Olaplex, Botox lub FibrePlex do regeneracji włosów wraz z mieszanką koloryzacyjną możesz bezpiecznie zmienić kolor swoich włosów.

Dekoloryzacja w Milek Design

Tylko profesjonalni styliści

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasje mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

System chroniący włosy podczas dekoloryzacji

Za każdym razem, gdy w nasze ręce trafi kosmetyk do pielęgnacji włosów, sprawdzamy go, czy na pewno będzie działał na włosy. Prostowanie keratynowe to zabieg, którego podstawą są najwyższej jakości kosmetyki. Wiemy to i dlatego masz pewność, że oddając się w ręce Salonów Milek Design, Twoje włosy odzyskają blask i będą wyglądać rewelacyjnie. Preparaty keratynowe są silnymi kosmetykami- podczas zabiegu wydzielają bardzo intensywny zapach, który może powodować łzawienie oczu i pieczenie.

Metamorfoza z Milek Design

Uwierz, że nie może się nie udać. Doświadczenie naszych stylistów w połączeniu z profesjonalnymi produktami mogą naprawdę stworzyć rzeczy niemożliwe. Nie martw się o kondycję swoich włosów – kompleksy Olaplex, Botox i FibrePlex. Każde Twoje marzenie jest w zasięgu ręki.

Rada: Nie wolno wykonywać dekoloryzacji po niedawnym zabiegu trwałej ondulacji lub prostowania keratynowego włosów.

Co mówią o nas nasi klienci

„Fachowy serwis i styliści którzy naprawdę lubią i czują swoją pracę.  To nie tylko salon fryzjerski to mój comiesięcznych super relaks.”

Sugerując sie opiniami trafiłam do salonu na Placu Dąbrowskiego do Pani Olgi.Pani Olga doradziła mi idealny kolor włosów i fryzurę która sam potrafię ułożyć 🙂 moje włosy odżyły wyglądają na zdrowe <3 Dawno nie wyszłam tak zadowolona z salonu 🙂 Obsługa profesjonalna i miła:)”

Dekoloryzacja w Milek Design krok po kroku

Określenie stanu włosów

Podstawowym krokiem do uzyskania świetnego efektu jest konsultacja z klientem. Zawsze zaczynamy od określenia kondycji włosów oraz skóry głowy. System Olaplex, Botox i FibrePlex daje możliwości ochrony włosów przed ich uszkodzeniem.

Do czego dążymy?

Określenie kondycji włosów oraz poznanie potrzeb klienta jest podstawą do uzyskania idealnego efektu. Ważne dla nas jest, aby to czego oczekujesz po dekoloryzacji było jasno określone, ale też dopasowane do kondycji włosów i efektów, które jesteśmy w stanie uzyskać.

Dekoloryzacja

Kolejnym etapem jest sam zabieg dekoloryzacji. Stylista określone proporcje rozjaśniacza nakłada na włosy. Czas jest uzależniony od wyjściowego koloru włosów. Następny krok to koloryzacja, dzięki której otrzymamy efekt końcowy.

Strzyżenie i stylizacja fryzury

Wykończenie fryzury to nadanie formy włosom poprzez strzyżenie i modelowanie. Stylista udzieli wskazówek jak samodzielnie możesz układać włosy w domu. Dbaj o włosy także po wyjściu od fryzjera. Szereg kosmetyków pomoże Ci zadbać o nie w domu.