Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Regeneracja włosów

Myślisz, że strzyżenie to jedyny ratunek dla Twoich osłabionych, pozbawionych blasku i łamliwych włosów? Nic bardziej mylnego. W Salonach Milek Design posiadamy różnorodne regeneracje i znajdziemy tą, która będzie odpowiednia dla Twoich włosów. Regeneracja włosów  może zostać przeprowadzona w formie ampułki regeneracyjnej, którą dobiera się pod kątem potrzeb włosów. Wolisz dłuższą formę połączoną z relaksem i sauną? Polecamy botox na włosy lub fibre force. Ta regeneracja włosów może być także dodana do Twojej farby podczas koloryzacji, co da ochronę włosów przed osłabiającym działaniem koloryzacji.

Czekamy na Ciebie

Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów: pl.DąbrowskiegoTamka, Hoża.

ampułka-regenracyjna-na-wlosy

Ampułka regenracyjna

Ampułki regeneracyjne dostosowujemy indywidualnie w zależności od problemu włosów. Dysponujemy ampułkami regeneracyjnymi, które mają właściwości nawilżające, przeciw wypadaniu, przedłużające trwałość koloryzacji i wygładzają strukturę włosa.

botox-na-wlosy-milek-design

Botox

Botox daje nam dwie możliwości – możemy go używać jako regeneracja np. z użyciem sauny lub dodając do produktu rozjaśniającego czy do farby. Dzięki temu włosy podczas koloryzacji pozostają zdrowe i lśniące.

regeneracja Fibre

Fibre Plex

System FibrePlex chroni włosy przed uszkodzeniami, które powstają w trakcie zabiegów koloryzacji, rozjaśniania i pasemek. Zapobiega łamliwości i pozostawia włosy w doskonałej kondycji.

Cennik

Botox regeneracja

Botox ochrona dodana do koloryzacji

Fibreplex ochrona dodana do koloryzacji

Nano regeneracja

włosy krótkie – 65 zł

włosy średnie – 75 zł

włosy długie – 90 zł

* cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów

włosy krótkie – 60 zł

włosy średnie – 70 zł

włosy długie – 80 zł

* cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów

włosy krótkie – 60 zł

włosy średnie – 70 zł

włosy długie – 80 zł

* cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów

włosy krótkie – 65 zł

włosy średnie – 75 zł

włosy długie – 90 zł

* cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów

Ampułka Schwarzkopf

Ampułka Kevin

cena 60 zł

cena 105 zł

Styliści salonów Milek Design to zespół doświadczonych osób, które szkoliły swój warsztat przez lata w kraju i za granicą także w światowych stolicach mody takich jak Londyn, Mediolan czy Barcelona.

Regeneracja włosów w Milek Design

Najlepiej wyszkoleni styliści

Podróżując po świecie wciąż poszukujemy najlepszej jakości regeneracji włosów. Pasjonujemy się tym sektorem, bo zdrowe i wypielęgnowane włosy to dla nas najwyższy cel. Rekomendujemy indywidualnie regeneracje badając problemy naszych Klientek, ale również zalecamy pielęgnacje profilaktycznie, aby nie dopuścić do zniszczenia struktury włosa.

Najwyżej jakości kosmetyki

Korzystamy z produktów najlepszej jakości marek. Używamy ich do mycia i pielęgnacji włosów, przed strzyżeniem po to aby np. ułatwić rozczesanie włosów oraz do modelowania i wykończenia fryzury. W salonach Milek Design dostępne są również produkty do odsprzedaży, które można nabyć, aby pielęgnować włosy i modelować je samodzielnie w domu.

Zdrowe włosy

Zdrowe, lśniące włosy i wypielęgnowane końce to dla nas priorytet. Paniom, które mają bardzo zniszczone włosy planujemy serie regeneracji, aby odbudować strukturę włosa i aby zatrzymać proces ich rozdwajania.

Co mówią o nas nasi klienci

„Za każdym razem usługi na najwyższym poziomie.  Zarówno na pl. Dąbrowskiego jak i na Tamce.
Pozdrawiam moją imienniczkę z Tamki, świetna fryzjerka.  Polecam!

Aneta

„Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Osoby tam pracujące potrafią słuchać i doradzać, są świetni w swoim fachu, dzięki czemu można spokojnie oddać się w ich ręce  Serdecznie polecam to miejsce !”

Paulina

„Odwiedziłam nie dawno Milek Design na Tamce a moje włosy i ja już dawno nie byliśmy takie szczęśliwe bo nie zawsze jak wychodzę od fryzjera jestem zadowolona.A z tego salonu wyszłam przeszcześliwa .Bardzo, bardzo polecam obsługa wyśmienita kadra wykfalifikowana. A jeszcze jaka pyszna zimowa herbatka. Naprawdę warto ich odwiedzić i oddać im swoje włosy w ich ręce.”

Dorota

Regeneracja włosów w Milek Design krok po kroku

Poznanie potrzeb

Zaczynamy od zbadania włosów. Sprawdzamy ich stan od odrostu przez długości aż po same końce i dajemy receptę.

Aplikacja produktu

Produkt nakładamy bardzo dokładnie wmasowując go w całą długość. Rozczesujemy i ponownie masujemy, aby dotarł do każdego włosa, aby dostał się do każdego ubytku.

Sauna

Aby wzmocnić działanie regeneracji, zalecamy saunę. Początkowo ciepłe powietrze rozchyla łuskę włosa, aby produkt dostał się wgłąb jego struktury. Na koniec chłodne powietrze domyka łuskę pozostawiając gładkie włosy.

Mycie i suszenie

Bardzo dokładnie wypłukujemy resztki produktu. Po tak silnym zabiegu wystarczy tylko wysuszyć lub lekko wymodelować włosy, a efekt jest zdumiewający – piękne, lśniące, jedwabiste w dotyku, zdrowo wyglądające włosy