Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Pedicure klasyczny

Piękne i zadbane stopy to wizytówka zarówna kobiety, jak i mężczyzny. Ładnie wyglądające stopy dodają na pewności siebie. Warto regularnie oddać się w ręce profesjonalisty, który zadba o mnie. Pedicure klasyczny jest podstawowym zabiegiem, który mogą wykonywać zarówno Panie, jak i Panowie. Wykonywany regularnie sprawi, że stopy będą w dobrej kondycji.

Czekamy na Ciebie

Nasze manicurzystki są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów na pl.Dąbrowskiego i Tamce

Cennik

Cena:  120 zł

*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Na czy polega pedicure klasyczny?

Pedicure klasyczny to nic innego jak wersja manicure klasycznego tylko dla stóp. Oprócz odpowiedniego zadbania o paznokcie i skórki stóp, należy także pamiętać o skórze pięt.

Przeciwwskazania:

– zranienia, skaleczenie

– choroby skóry stóp lub paznokci (grzybice, drożdżyce, wrastające paznokcie)

Milek Design to nie tylko doświadczone manicurzystki i profesjonalne kosmetyki. To jest to wszystko z ogromną dozą pasji.

Pedicure klasyczny w Milek Design

Manicurzystki z doświadczeniem i pasją

Nasze manicurzystki to wykwalifikowane osoby z ogromnym doświadczeniem. Ale to kawałek tego, co jest najważniejsze. To osoby, które robią to, co lubią. Mają pasję. I tym wszystkim chcą się dzielić z klientami salonów Milek design.

Profesjonalne kosmetyki i Twoje zdrowie

Do wszystkich zabiegów używamy kosmetyków z najwyższych półek. Szczególną uwagę zwracamy na sterylność używanych narzędzi. Korzystamy z funkcji dezynfekcji w autoklawie oraz każdej klientce po zabiegu przekazujemy pilnik i bloczek w bawełnianym woreczku.

Pełen relaks w trakcie zabiegu

Oprócz profesjonalnego zabiegu, zanurz się w cudownej atmosferze wizyty w salonie Milek Design. Miła rozmowa, filiżanka aromatycznej kawy i ulubiona gazeta dopełnią tą chwilę. Abyś czuła się wyjątkowa i dopieszczona.

Co mówią o nas nasi klienci

„To przyjemność pojawiać się w salonie Milka. Profesjonalizm i wspaniała atmosfera. No i pedicure wykonany u Edytki z Placu.”

„Od lat jestem klientką placu Dąbrowskiego. Przede wszystkim polecam panią Sylwię, która zadba o moje stopy jak nikt inny.”

Pedicure w Milek Design krok po kroku

Krok 1 do zadbanych stóp

Oczyszczamy paznokcie z lakieru do paznokci. Zanurzamy stopy w kąpieli wodnej. Osuszamy ręcznikiem. Nadajemy paznokciom odpowiedni kształt. Zajmujemy się także odsunięciem skórek i skróceniem paznokci.

Krok 2 do zadbanych stóp

Opiekujemy się także skóra pięt. Ścieramy je frezarką lub tarką do pięt, aby usunąć zrogowaciały naskórek. Wykonujemy peeling stóp i nakładamy krem.

Krok 3 do zadbanych stóp

Ostatnim etapem pedicure klasycznego jest wykończenie paznokci. Odtłuszczamy płytkę paznokci. Nakładamy bazę, a następnie kolorowy lakier lub odżywkę. Na koniec malujemy paznokcie topem, który utrwali kolorowy lakier i nada połysk. Wsmarowujemy oliwkę w skórki paznokci.

Rada : Zapytaj o możliwość zakupu profesjonalnej tarki do pięt. Rób kąpiel wodną raz w tygodniu, nawet dodając zwykłej soli kuchennej i soku z cytryny. Pozbądź się zrogowaciałego naskórka z pięt, poprzez tarcie ich tarką. Przedłużysz efekt zabiegu.