Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Ombre na włosach

Propozycja koloryzacji dla Pań, które chcą zmiany na swoich włosach, ale nie chcą zbyt diametralnej metamorfozy. Ombre króluje na salonach od kilku lat. Koloryzacja polega na rozjaśnieniu końców o kilka tonów z pozostawieniem ciemniejszych włosów przy skórze głowy.

Czekamy na Ciebie

Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów: pl.DąbrowskiegoTamka, Hoża.

Ombre, a może sombre..?

Ombre w przeciwieństwie do sombre to bardziej wyraźna koloryzacja. Przede wszystkim należy pamiętać, że nie farbuje się włosów na całej długości. O ile przy sombre zostawiamy przy głowie włosy w naturalnym kolorze, o tyle przy ombre przyciemnia się włosy od nasady. Efekt ombre często jest propozycją dla brunetek, które mogą pozwolić sobie na wyrazisty efekt. Posiadaczką słowiańskiej urody proponujemy sombre- delikatniejszą wersję „włosów muśniętych słońcem”.

Kluczem do idealnego ombre i sombre są dwa kroki: strzyżenie i koloryzacja. I fantastyczny stylista fryzur w Milek Design.

Ombre w Milek Design

Profesjonaliści w świecie beauty

Styliści Salonów Milek Design to sztab osób znających aktualne trendy. Podnosimy swoje umiejętności dzięki szkoleniom u światowej sławy profesjonalistów ze świata beauty. Pasja sprawia, że każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i wyjątkowy. Chcemy, abyś wychodząc z Milek Design czuł się zachwycony.

Idealne strzyżenie kluczem do fantastycznego ombre

Posiadaczkom włosów normalnych lub gęstych, stylista przed zrobieniem ombre powinnien włosy odpowiednio wycieniować. Jeśli masz gęste włosy, powinny być wycieniowane w taki sposób, by dodać fryzurze lekkości . Włosy normalne powinny być strzyżone delikatnie, techniką, która dodaje objętości. Ombre hair ma wyglądać jakby czesał cię wiatr. Proste linie włosów, proste, ciężkie grzywki zdecydowanie nie sprawdzą się przy ombre hair.

Delikatne produkty dla świetlistego efektu

Ombre i sombre to koloryzację, przy których możemy postawić na farby eko- posiadają aż 92% naturalnych składników i są bardzo delikatne dla włosów. Efekt włosów rozjaśnionych słońcem gwarantowany.

Co mówią o nas nasi klienci

„Polecam serdecznie, profesjonalna załoga pracująca na kosmetykach najwyższej jakości, piękny salon i w efekcie cudowne ombre na moich włosach (blond marzenie)”

„Super atmosfera, świetny kontakt z klientem i piękny efekt końcowy. Totalnie, w pełni polecam!”

„Polecam wszystkim posiadaczkom kręconych włosów. 🙂 W końcu znalazłam fryzjera, który potrafi cieniować loki! Jeszcze raz dziękuję Pani Anecie za super cięcie. :)”

Ombre w Milek Design krok po kroku

Poznanie Twoich potrzeb

Fascynacja koloryzacją ombre nie słabnie. Ombre to niekończące się morze pomysłów. Fryzjer stylista podczas konsultacji wysłucha Twoich oczekiwań, ale także określi jakie możliwości dają nam Twoje włosy i ich kondycja.

Ombre na włosach

Koloryzacja polega na przyciemnieniu lub zmianie koloru odrostu, w zależności od zamierzonego efektu. Kolejnym krokiem jest rozjaśnienie długości i końców włosów, aby efekt rozjaśnienia był mniej lub bardziej wyrazisty, zgodnie z oczekiwaniami klientki.

Wykończenie Twojej fryzury

Ombre najlepiej sprawdza się na włosach cieniowanych prostych,jak i falowanych. Cięcie powinno podkreślać efekt ombre. Dopełnieniem koloryzacji, oprócz odpowiedniego strzyżenia i stylizacji fryzury, będą także wskazówki jak poradzić sobie z modelowaniem i pielęgnacją włosów w domu.

A może Ronze lub Bronde?

Ombre, jak i sombre przez kilka lat królowania w świecie przeszło sporą metamorfozę. Nie zawsze efekt końcowy to blond i brąz. Możliwości są nieograniczone. Pojawiają się wersje łączące brąz z rudościami, czyli Ronze. Alternatywą jest Bronde, czyli łączenie ciepłych odcieni blondu i brązu. Bardzo popularna jest wersja letnia- dip dye- z kolorowymi końcami,np. z różem czy błękitem.

Ombre cena

Włosy krótkie

Styliści – 280 – 330 zł

Starsi Styliści – 300 – 365 zł

Kasia/Darek Miłek – 360 – 395 zł

*cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów

Włosy średnie

Styliści – 320 – 390 zł

Starsi Styliści – 340 – 420 zł

Kasia/Darek Miłek – 370 – 450 zł

*cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów

Włosy długie

Styliści – 340 – 450 zł

Starsi Styliści – 360 – 470 zł

Kasia/Darek Miłek – 380 – 490 zł

*cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów