Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Manicure winylowy

Manicure winylowy, to rewolucyjna metoda łącząca trwałość manicure hybrydowego z łatwością usunięcia lakieru zmywaczem do paznokci bez konieczności użycia lampy UV.  Wiele z Pań z różnych przyczyn nie do końca jest przekonanych do manicure hybrydowego. Czasem jednak manicure klasyczny nie jest na tyle trwały, na ile tego oczekujemy. Praca, obowiązki domowe oraz pośpiech sprawiają, że chcemy mieć piękne paznokcie na dłużej. Manicure Vinylux jest dla Ciebie.

Cena: 70 zł

Co to takiego manicure vinylux?

Czekamy na Ciebie

Nasze manicurzystki są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów na pl.Dąbrowskiego i Tamce

To dwuetapowy system składający się z kolorowego lakieru zawierającego w sobie bazę oraz lakieru nawierzchniowego. Vinylux to lakier do paznokci o rewolucyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła . Dzięki zastosowanej zaawansowanej technologii-zawiera winyl, kolor utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni. W przeciwieństwie do klasycznych lakierów, im dłużej nosisz ten lakier, tym staje się on bardziej odporny na uszkodzenia , kruszenie czy zadrapania.

Fot.2

Cennik

Cena: 70 zł

*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Ultra połączenie trwałości lakieru hybrydowego z łatwością aplikacji w jednym manicurze vinylux.

Fot.3
Fot.4
Fot.5

Manicure vinylux w Milek Design

Kosmetyki gwarantujące trwałość

Bardzo istotny jest dobór odpowiednich produktów do zabiegów. Należy pamiętać, że oprócz szerokiej gamy kolorystycznej-co wszystkie Panie uwielbiają- lakiery powinny być trwałe. Pracujemy tylko na kosmetykach z najwyższych półek i wiemy, że będziesz cieszyć się wspaniałym manicurem przez długi czas.

Dbamy o Twoje zdrowie

Twoje zdrowie jest dla nas ważne. Bardzo dbamy o sterylność narzędzi. Z pomocą idzie nam autoklaw- urządzenie, które pod wpływem ciśnienia dezynfekuje nasze narzędzia. Dodatkowo każda klientka po zabiegu otrzymuje swój pilniczek i bloczek w bawełnianym woreczku. Zawsze pracujemy w jednorazowych rękawiczkach.

My wiemy co robimy

Nasze manicurzystki ze zespół doświadczonych osób. Przez lata szlifowały swój warsztat u najlepszych szkoleniowców. Lata pracy sprawiają, że potrzeby i oczekiwania klientów są im bardzo bliskie.

Co mówią o nas nasi klienci

Polecam panią Martę z Tamki. Profesjonalizm i cudowna atmosfera. A manicure winylu trzyma się super!”

„Zawsze wychodzę z Milka zadowolona. A manicure vinylux to mój hit.”

Manicure vinylux- jak wygląda zabieg?

Zaczynamy klasycznie

Pierwszym krokiem manicure vinylux jest klasyczna kąpiel wodna. Tak przygotowanym paznokciom nadajemy odpowiedni kształt, skracamy według preferencji oraz odsuwamy skórki.

Lakier vinylux

Na tak przygotowane paznokcie możemy nałożyć wybrany lakier. Jest to kolorowy lakier łączący w sobie bazę. Nie musimy go utwardzać dodatkowo w lampie UV. Ostatnim krokiem jest pomalowanie paznokci topem. Ma on za zadanie utwardzić warstwę kolorową oraz nadać połysk. Pozostawiamy do wyschnięcia na około 15 minut. Manicure kończymy wsmarowaniem w dłonie kremu oraz oliwki do skórek.

Zalety manicure vinylux:

  1. Trwałość – utrzymuje się do 7 dni
  2. Szeroka gama kolorystyczna
  3. Usuwamy lakier vinylux przy użyciu zmywacza do paznokci
  4. Manicure trwa krócej niż manicure hybrydowy- nie wymaga utwardzania pod lampą UV.