Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Manicure Japoński

Łamliwe i rozdwajające się paznokcie są problemem wielu kobiet. Jeśli nie radzisz sobie ze zniszczoną płytką, ratunkiem może okazać się sposób pielęgnacji stosowany przez Japonki- manicure japoński. Zasada tego manikiuru jest bardzo prosta – polega na intensywnym wcieraniu w płytkę zielonej pasty. Pasta zawiera substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły – krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E.

Czas zabiegu: ok. 60 minut

Czekamy na Ciebie

Nasze manicurzystki są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów na pl.Dąbrowskiego i Tamce

Cennik

Cena: 90 zł

*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Pierwszych wzmianek o tej metodzie doszukać się można oczywiście w Kraju Kwitnącej Wiśni… już 400 lat temu!

Doskonała regenracja

manciure-japonski-piekne-zadbane-paznockie-milek-design-warszawa

Manicure japoński doskonale regeneruje paznokcie. Kluczem jest stosowanie naturalnych preparatów bogatych w witaminy i minerały. Paznokcie stają się mocniejsze, mniej łamliwe, nie rozwarstwiają się, a z ich powierzchni znikają przebarwienia.

Piękne i zadbane dłonie

manicure-japoński-piękne-i-zadbane-paznockie

Zaletą tej metody jest także bardzo naturalny efekt. Dłonie z takim manicure są piękne i zadbane, ale nikt nie zauważy, że jest to efekt zabiegu, a nie natury. Inne metody manicure są przeznaczone przede wszystkim dla pań ze zdrowymi, odpowiednio odżywionymi paznokciami. Manicure japoński pozwala zaś takie paznokcie uzyskać.

Czego nie robić

lakier-czy-odzywka

Warto pamiętać, że po wykonaniu manicure japońskiego nie należy malować paznokci lakierem ani nie nakładać manicure hybrydowego. Wynika to z tego, że płytka jest bardzo mocna natłuszczona i aktywne składniki muszą dotrzeć w głębsze warstwy paznokcia.

Manicure Japoński w Milek Design

Wykwalifikowane manicurzystki

To pasja pozwala nam dbać w tak perfekcyjny sposób o nasze klientki. Nasza kadra manicurzystek to osoby, które wciąż poszerzają swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i podróżując, szukając nowinek i trendów ze świata beauty.

Kosmetyki z najwyższej półki

Kluczem do wykonania perfekcyjnego manicure są produkty przy pomocy których go tworzymy. Ogromnie ważne jest dla nas, aby zaraz po zespole ekspertów z branży, produkty, na których pracujemy były w pełni profesjonalne.

Czystość i higiena pracy w Milek Design

Bardzo ważna jest dla nas higiena i sterylność pracy. Narzędzia, których używamy do zabiegów są dezynfekowane przy użyciu autoklawu. Każda klientka otrzymuje także swój komplet pilników i bloczka, który po wizycie dostaje w bawełnianym woreczku.

Co mówią o nas nasi klienci

„Jak manicure to tylko u Pani Danieli z Tamki, która zna moje paznokcie „na wylot”: kiedy potrzeba je odżywić – idealny japoński, gdy mam ochotę na odrobinę szaleństwa – mogę wybierać w przepięknej palecie wzorów i kolorów; gdy stawiam na klasykę – zawsze coś podpowie aby nie było nudy i monotonii. Zdecydowanie polecam 😊”

„Dla Pani Marty (kosmetyczki) z Tamki, która zrobiła mi piękny manicure i za tę usługę daje 5+”.

Jak wygląda manicure Japoński?

Krok 1

Pierwszym krokiem manicure japońskiego jest wykonanie klasycznego manicure. Następnie matowimy płytkę pilnikiem, aby odsłonić kanaliki, którymi witaminy i składniki mineralne przenikną w głąb paznokci.

Krok 2

Na tak przygotowaną płytkę należy nałożyć specjalną pastę. Za pomocą szpatułki pastę musimy nanieść na zieloną gąbkę i wmasować ją energicznymi ruchami. Pasta zawiera skoncentrowane składniki, które poprawiają równowagę wodno-tłuszczową i odżywiają płytkę. Niewielkie cząstki ścierne wygładzają wszelkie nierówności. Dzięki temu po takim zabiegu paznokcie są gładkie i mają naturalny odcień.

Krok 3

Efekt należy utrwalić za pomocą specjalnego pudru. Do jego nakładania należy używać różowej polerki ze skóry jelonka. Ważne jest, aby puder wcierać w paznokcie w tym samym kierunku, co pastę. Puder zatrzymuje składniki mineralne z pasty w płytkach paznokcia, zabezpiecza przed wodą i detergentami oraz nadaje paznokciom pięknego połysku.