Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Paznokcie hybrydowe

W świecie beauty od długiego już czasu króluje manicure hybrydowy. Pragniesz, aby Twoje dłonie wyglądały pięknie i nieskazitelnie przez długi czas? Manicure hybrydowy jest dla Ciebie.  To metoda pozwalająca się cieszyć nienagannym efektem przez ok. 2 tygodnie. Różni się on od manicure klasycznego tym, że każda z warstw specjalnych lakierów jest utwardzana pod lampą UV.

Czekamy na Ciebie w naszym salonie: Tamka 29.
Nasze manicurzystki są do Twojej dyspozycji

manicure-klasyczny-salon-Milek-Design-Warszawa

Trwałość i blask na paznokciach

Przedłuż trwałość swojego manicure! Ta propozycja jest dla Ciebie. Manicure hybrydowy przede wszystkim jest trwały, nie obciąża nadmiernie płytki. Nie traci on koloru ani blasku jak w przypadku manicure klasycznego. A co najważniejsze- wygląda naturalnie.

paznokcie-hybrodwe-milek-design-warszawa

Szybkie i bezproblemowe usuwanie hybrydy

Zwolenniczki szybkiego i bezproblemowego usuwania lakieru z paznokci na pewno będą niepocieszone. Usunięcie manicure hybrydowego możemy wykonać za pomocą nasączonego wacika płynem do usuwania hybrydy. Na każdy paznokieć aplikujemy wacik, czekamy krótki czas i następnie usuwamy lakier hybrydowy.

lepsza-trwałość-manicure-hybrydowego

Osłabione paznokcie, a baza proteinowa

W przypadku, gdy naturalna płytka paznokcia jest osłabiona, możemy sprawić, aby Twój manicure hybrydowy był trwalszy. Przed aplikacja hybrydy stosujemy utwardzenie bazą proteinową która wzmacnia i odżywia płytkę paznokcia, a dzięki temu manicure utrzymuje się dłużej.

Cennik za manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Cena: 100 zł
*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Manicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy

Cena: 125 zł
*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Manicure hybrydowy + baza proteinowa

Cena: 105 zł
*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Zdjęcie manicure hybrydowego

Cena: 35 zł
*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Piękne dłonie i piękne paznokcie są wizytówką każdej kobiety

Manicure hybrydowy w Milek Design

Manicurzystki z wieloletnim doświadczeniem

O Twoje paznokcie zadba zespół doświadczonych manicurzystek. Ciągłe szkolenia pozwalają nam na dochodzenie do perfekcji. Bardzo ważna jest sterylność używanych narzędzi, dlatego do usługi doliczamy 5 zł, czyli koszt pilnika i bloczka używanego indywidualnie. Każda klientka po zabiegu otrzymuje swoje narzędzia w bawełnianym woreczki.

Tylko profesjonalne marki lakierów hybrydowych

Dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług. Pracujemy na kosmetykach, które będą mogły spełniać te oczekiwania. Paznokcie hybrydowe wykonujemy na produktach Semilac, Gelish i Artistic.

Ty marzysz, my spełniamy

Profesjonalne produkty oraz doświadczone manicurzystki to tylko namiastka tego, co jest potrzebne do zadowolenia klientów. Podstawą jest pasja, która łączy się ze znajomością trendów i nowinek ze świata beauty. Woow- efekt lustra na paznokciach- mamy to, chcesz efekt syreny czy może wzory etniczne- także to mamy. A jeśli jeszcze nie- będziemy mieć specjalnie dla Ciebie.

Co mówią o nas nasi klienci

„Najmilsza atmosfera i najpiękniej zrobiona hybryda na świecie. Pani Daniela jest cudotworca. Pięknie!!”

Karolina

„Najlepsze specjalistki od paznokci!”

Olga

Manicure hybrydowy w Milek Design krok po kroku

Opracowanie paznokci pod manicure hybrydowy

Krokiem pierwszym jest opiłowanie paznokci zgodnie z naszymi preferencjami. Odsuwamy lub wycinamy skórki. Następnie wyrównujemy płytkę paznokci używając do tego bloku polerskiego.

Kolejny krok to przetarcie paznokci odtłuszczaczem i stosujemy dodatkowo primer.

Nakładanie hybrydy na paznokcie

Na tak oczyszczoną płytkę nakładamy warstwę bazy i utwardzamy ją w lampie UV. Następnie nakładamy pierwszą cienką warstwę wybranego koloru i utwardzamy ją w lampie. Po utwardzeniu koloru hybrydy nakładamy lakier nawierzchniowy (często nazywany top-em). Lakier nawierzchniowy utrwali hybrydę i nada jej piękny połysk.

Wykończenie paznokci i pielęgnacja

Przemywamy ostatnią warstwę odtłuszczaczem. Nakładamy oliwkę – wmasowujemy ją w paznokcie i w skórki. Et voilà! Paznokcie są już gotowe. Powinny utrzymać się około 2 tygodni. Po tym czasie należy je uzupełnić, zmienić kolor lub usunąć hybrydę.