Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694
Nagłówek manicure hybrydowy2

Paznokcie hybrydowe

W świecie beauty od długiego już czasu króluje manicure hybrydowy. Pragniesz, aby Twoje dłonie wyglądały pięknie i nieskazitelnie przez długi czas? Manicure hybrydowy jest dla Ciebie.  To metoda pozwalająca się cieszyć nienagannym efektem przez ok. 2 tygodnie. Różni się on od manicure klasycznego tym, że każda z warstw specjalnych lakierów jest utwardzana pod lampą UV.

Czekamy na Ciebie

Nasze manicurzystki są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów na pl.Dąbrowskiego i Tamce

manicure-klasyczny-salon-Milek-Design-Warszawa

Trwałość i blask na paznokciach

Przedłuż trwałość swojego manicure! Ta propozycja jest dla Ciebie. Manicure hybrydowy przede wszystkim jest trwały, nie obciąża nadmiernie płytki. Nie traci on koloru ani blasku jak w przypadku manicure klasycznego. A co najważniejsze- wygląda naturalnie.

paznokcie-hybrodwe-milek-design-warszawa

Szybkie i bezproblemowe usuwanie hybrydy

Zwolenniczki szybkiego i bezproblemowego usuwania lakieru z paznokci na pewno będą niepocieszone. Usunięcie manicure hybrydowego możemy wykonać za pomocą nasączonego wacika płynem do usuwania hybrydy. Na każdy paznokieć aplikujemy wacik, czekamy krótki czas i następnie usuwamy lakier hybrydowy.

lepsza-trwałość-manicure-hybrydowego

Osłabione paznokcie, a baza proteinowa

W przypadku, gdy naturalna płytka paznokcia jest osłabiona, możemy sprawić, aby Twój manicure hybrydowy był trwalszy. Przed aplikacja hybrydy stosujemy utwardzenie bazą proteinową która wzmacnia i odżywia płytkę paznokcia, a dzięki temu manicure utrzymuje się dłużej.

Cennik za manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Cena: 90 zł
*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Manicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy

Cena: 110 zł
*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Manicure hybrydowy + baza proteinowa

Cena: 100 zł
*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Zdjęcie manicure hybrydowego

Cena: 20 zł
*cena zawiera koszt pilnika i bloczka jednorazowego 5 zł

Piękne dłonie i piękne paznokcie są wizytówką każdej kobiety

Manicure hybrydowy w Milek Design

Manicurzystki z wieloletnim doświadczeniem

O Twoje paznokcie zadba zespół doświadczonych manicurzystek. Ciągłe szkolenia pozwalają nam na dochodzenie do perfekcji. Bardzo ważna jest sterylność używanych narzędzi, dlatego do usługi doliczamy 5 zł, czyli koszt pilnika i bloczka używanego indywidualnie. Każda klientka po zabiegu otrzymuje swoje narzędzia w bawełnianym woreczki.

Tylko profesjonalne marki lakierów hybrydowych

Dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług. Pracujemy na kosmetykach, które będą mogły spełniać te oczekiwania. Paznokcie hybrydowe wykonujemy na produktach Semilac, Gelish i Artistic.

Ty marzysz, my spełniamy

Profesjonalne produkty oraz doświadczone manicurzystki to tylko namiastka tego, co jest potrzebne do zadowolenia klientów. Podstawą jest pasja, która łączy się ze znajomością trendów i nowinek ze świata beauty. Woow- efekt lustra na paznokciach- mamy to, chcesz efekt syreny czy może wzory etniczne- także to mamy. A jeśli jeszcze nie- będziemy mieć specjalnie dla Ciebie.

Co mówią o nas nasi klienci

„Jeśli na paznokcie to tylko do Milka, regularnie chodzę do Sylwii na pl. Dąbrowskiego i nigdy się nie zawiodłam, bardzo ładne i dokładne wykonywanie hybrydy, super kolory i wsparcie w doborze odpowiednich barw na daną okazję, a ponadto przyjazna atmosfera, gorąco polecam Sylwię i Milka!”

Agata

„Najlepsze specjalistki od paznokci!”

Olga

„Najmilsza atmosfera i najpiękniej zrobiona hybryda na świecie. Pani Daniela jest cudotworca. Pięknie!!”

Karolina

Manicure hybrydowy w Milek Design krok po kroku

Opracowanie paznokci pod manicure hybrydowy

Krokiem pierwszym jest opiłowanie paznokci zgodnie z naszymi preferencjami. Odsuwamy lub wycinamy skórki. Następnie wyrównujemy płytkę paznokci używając do tego bloku polerskiego.

Kolejny krok to przetarcie paznokci odtłuszczaczem i stosujemy dodatkowo primer.

Nakładanie hybrydy na paznokcie

Na tak oczyszczoną płytkę nakładamy warstwę bazy i utwardzamy ją w lampie UV. Następnie nakładamy pierwszą cienką warstwę wybranego koloru i utwardzamy ją w lampie. Po utwardzeniu koloru hybrydy nakładamy lakier nawierzchniowy (często nazywany top-em). Lakier nawierzchniowy utrwali hybrydę i nada jej piękny połysk.

Wykończenie paznokci i pielęgnacja

Przemywamy ostatnią warstwę odtłuszczaczem. Nakładamy oliwkę – wmasowujemy ją w paznokcie i w skórki. Et voilà! Paznokcie są już gotowe. Powinny utrzymać się około 2 tygodni. Po tym czasie należy je uzupełnić, zmienić kolor lub usunąć hybrydę.