Złota koloryzacja

Regularne strzyżenie pozwala na zatrzymanie zdrowych włosów ale również odpowiedniej linii fryzury. Przy zapuszczaniu zalecane jest strzyżenie co 3-4 miesiące aby zachować wypielęgnowane końce. Panie, które noszą krótkie uczesania, powinny zjawiać się u fryzjera stylisty częściej – co 1-2 miesiące. Dzięki temu można panować nad niesfornymi kosmykami, które szybko odrastają.

Zarezerwuj wizytę!

Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów pl. Dąbrowskiego, Tamka oraz Hoża.

koloryzacja-złota-warasza-milek

Koloryzacja złota z amoniakiem

Gwarantuje trwały, intensywny kolor, a blondy pozostawia bez kłopotliwego, żółtego odcienia. Są one (blondy) chłodne i naturalne. Zapewnia doskonałe krycie siwych włosów i nie wypłukuje się. Oksydanty są wzbogacone w oleje, które zabezpieczają włosy przed przesuszeniem. Farby rozjaśniające zawierają dodatkową technologię ochronną, dzięki której farbowanie staje się mniej inwazyjne.

zlota-koloryzacja-milek-design

Koloryzacja złota bez amoniaku

Jest to koloryzacja półtrwała. Równomiernie się wypłukuje i nie pozostawia widocznych uciążliwych odrostów. Jest to idealne rozwiązanie dla Pań, które chcą używać delikatniejszych produktów, ale życzą sobie pięknego połysku czy zmiany odcienia. Koloryzacja złota i naturalna dedykowane są zatem dla kobiet, które mają wrażliwe włosy, także dla kobiet w ciąży.

Koloryzacja złota w Milek Design

Najlepiej Wyszkoleni Styliści

Styliści salonów Milek Design nabierają doświadczenia nie tylko poprzez codzienną pracę z Klientkami. Ważne jest dla nas to, aby wciąż się rozwijać, uczyć – dlatego organizowane są dla nas szkolenia z najnowszych technik koloryzacji, specjalnie dedykowane Milek Design.

Najwyżej jakości kosmetyki

Pracujemy na farbach oraz produktach rozjaśniających najwyższej jakości, dlatego po koloryzacji w Milek Design włosy są lśniące, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

Nowy Look - Nowa Ja

Przed każdą usługą odbywa się wyczerpująca konsultacja – mamy wtedy pewność, że wysłuchaliśmy pragnień Klientki, a Klientka poznała naszą wizję i propozycję dopasowaną do jej typu urody.

Co mówią o nas nasi klienci

Super cięcie i kolorek ! Jeszcze raz dziękuję Pani Kasi z Pl Dąbrowskiego

Miła atmosfera, pyszna kawa, wspaniałe spotkania z profesjonalnymi stylistami o takich chwilach marzy każda kobieta:)

Koloryzacja złota w Milek Design krok po kroku

Konsultacja i dobór kolorów

Każdą usługę rozpoczynamy od diagnozy włosów i poznania potrzeb Klientki. Szeroka gama kolorów w palecie daje nam możliwość skomponowania idealnej mieszanki, dobranej indywidualnie do urody.

Technika nakładania produktu

Podczas szkoleń i przez lata doświadczeń poznaliśmy wiele technik nakładania koloryzacji. Niektóre metody opracowaliśmy sami, po to, aby uzyskiwać perfekcyjne efekty.

Pielęgnacja

Produkty podstawowe i dodatkowe regeneracje pozwalają nam na zachowanie zdrowych włosów naszych Klientek. Lśniące fryzury i wypielęgnowane końce to dla Stylistów salonów Milek Design podstawa.

Efekt końcowy

Uśmiech i zadowolenie Klientki to dla nas zawsze powód do satysfakcji. O wysokim poziomie naszych usług można się przekonać czytając prasę, pozytywne opinie na forach i w mediach społecznościowych.

Cennik