Koloryzacja naturalna

Koloryzacja naturalna czyli bez amoniaku to technologia Fitolipidów, która zapewnia maksymalną siłę krycia, naturalne rezultaty koloryzacji oraz wyjątkową miękkość włosów. Wszystko dzięki formułom, w których, gdzie to było możliwe, użyto naturalnych składników.

Krem koloryzujący składa się przede wszystkim z oleju z pestek organicznych winogron. Zawiera on lipidy identyczne z tymi w zdrowych włosach, które tracimy z upływem czasu. Ta wyjątkowa formuła pozwala na głębokie umieszczenie pigmentu we włosie, trwały kolor i pielęgnację. Eko koloryzacja w Milek Design nie zawiera amoniaku, silikonów, olejów mineralnych i sztucznych zapachów.

Zarezerwuj wizytę!

Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów pl. Dąbrowskiego, Tamka oraz Hoża.

Koloryzacja naturalna w Milek Design

Najlepiej Wyszkoleni Styliści

Styliści Salonów Milek Design są na bieżąco z trendami i wciąż poszukują najlepszych technik koloryzacji – takich, które stworzą najlepsze rezultaty. Dlatego regularnie biorą udział w szkoleniach z topowymi Stylistami na świecie.

Najwyżej jakości kosmetyki

Doskonałą koloryzację uzyskujemy nie tylko dzięki wysokim umiejętnościom naszych Stylistów. Umożliwiają nam to również farby, które wykonane są w 92% ze składników naturalnych oraz produkty pielęgnacyjne, które przedłużają trwałość koloru oraz regenerują włosy.

Koloryzacja naturalna - dla kogo?

Ten rodzaj koloryzacji polecamy wszystkim naszym Klientkom, a w szczególności kobietom w ciąży oraz osobom, którym ekologia jest wyjątkowo bliska, dla których naturalny skład produktów jest ważny.

Co mówią o nas nasi klienci

To była moja pierwsza wizyta w salonie Milek przy ulicy Hożej, ale na pewno nie ostatnia. Pracujące tam osoby bardzo miłe i serdeczne. Pani Justyna, która zajęła się moją koloryzazją nieoceniona. starannie dobierała i konsultowała ze mną każdy odcień tak aby był najbardziej zbliżony do mojego wyobrażenia. W salonie spędziłam 3 h a minęło jak 30 min. efekt końcowy przekroczył wszystkie możliwe wyobrażenia. Opuściłam salon naładowana pozytywną energią z pięknymi włosami oraz wielkim uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam wszystkich pracowników w szczególności Panią Justynę i Pana Grzegorza

Koloryzacja naturalna w Milek Design krok po kroku

Konsultacja koloru

Przy pomocy palety kolorów po wysłuchaniu potrzeb Klientki wspólnie dobieramy odcień. Bierzemy pod uwagę oczekiwania Klientki, jej typ urody ale także aktualne trendy w modzie.

Proces koloryzacji

Na włosy nakładamy indywidualnie przygotowaną mieszankę najwyższej jakości produktów. Precyzyjnie wmasowujemy produkt, aby dotarł w każde miejsce. Po upłynięciu odpowiedniego czasu dokładnie zmywamy farbę.

Powodzenie wsród klientek

Technologia naturalnej koloryzacji cieszy się coraz większym powodzeniem wśród naszych Klientek. Panie, które raz skorzystały z takiej usługi, przy kolejnej koloryzacji także wybierają naturalne rozwiązanie.

Baza kolorów

W salonach Milek Design pracujemy na systemie, który umożliwia nam prowadzenie dokumentacji. Pod nazwiskiem każdej Klientki, która wykonała u nas farbowanie znajduje się cała historia jej koloryzacji nawet z kilku lat wstecz – odkąd tylko zaczęła korzystać z usług salonów Milek Design.

Cena