Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Koloryzacja diamentowa

Marzysz o pięknej, soczystej rudości? Podobają Ci się modelki z gazet i telewizji, którym niezwykle lśnią włosy? Chcesz, aby Twój kolor utrzymywał się jeszcze dłużej?

Salony Milek Design wychodzą naprzeciw takim oczekiwaniom. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy koloryzację diamentową.

Polega ona na nałożeniu koloru bazowego, a następnie wzmocnienie pierwszej koloryzacji drugim produktem bezamoniakalnym i bezoksydacyjnym.
Koloryzacja diamentowa wyrównuje strukturę włosa domykając jego łuskę i pozostawia wspaniały połysk. Odcienie rudości są jeszcze bardziej wyraziste, a blondy i brązy wyglądają zdrowo.

Dzięki tej technologii włosy nie plączą się, łatwiej się rozczesują.

Z szerokiej gamy kolorystycznej poza naturalnymi odcieniami można wybrać mocne róże, fiolety, zielenie, błękity.

Czekamy na Ciebie

Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów: pl.DąbrowskiegoTamka, Hoża.

Koloryzacja diamentowa w Milek Design

Najlepiej Wyszkoleni Styliści

Udział w regularnych szkoleniach to dla nas pewność, że jesteśmy na bieżąco z trendami, że nasze Klientki nie będą zawsze wyglądały tak samo, bo ciągle będziemy wychodzić z nowymi, najmodniejszymi propozycjami.

Najwyżej jakości kosmetyki

Dobra koloryzacja to zabieg, który gwarantuje utrzymanie długotrwałego, intensywnego koloru oraz zdrowych, zregenerowanych i lśniących włosów. Takie możliwości dają nam wysokiej jakości produkty do farbowania i pielęgnowania włosów.

Nowy Look - Nowa Ja

Już teraz możesz cieszyć się jeszcze bardziej intensywnym kolorem. Nie musisz zupełnie zmieniać odcienia, a wystarczy tylko pogłębić dotychczasowy – taki efekt umożliwia koloryzacja diamentowa.

Co mówią o nas nasi klienci

Pani Marta jest genialna. Pierwszy raz w życiu kontakt z farbą, miałam strach w oczach, a po wizycie było przepięknie. Wracam tam z radością. Wszyscy zazdroscili zmiany. A cięcie? Jeszcze lepiej. polecam Panią Martę wszystkim! Nie ma się czego bać, w jej rękach dzieją się cuda!

Pięknie dziękuję Pani Wioli za uratowanie koloru moich włosów! Jestem zachwycona! Oprócz świetnie wykonanej roboty dostałam profesjonalne porady dotyczące pielęgnacji włosów i wyszłam z salonu z ogromnym uśmiechem:-) Polecam!

Koloryzacja diamentowa w Milek Design krok po kroku

Poznanie potrzeb

Podczas konsultacji sprawdzamy stan włosów, wsłuchujemy się w oczekiwania Klientki i proponujemy własne rozwiązania. We wspólnym wyborze docelowego koloru pomagają nam palety odcieni.

Koloryzacja bazowa

W pierwszej fazie rozjaśniamy, przyciemniamy, robimy baleyage lub nakładamy zbliżony do naturalnego poziomu odcień. Pracujemy zatem nad bazową koloryzacją. Spłukujemy produkt z włosów i suszymy je.

Diament na włosy

Przygotowujemy włosy do właściwej koloryzacji produktem w spray’u, a następnie nakładamy farbę diamentową. Po upłynięciu odpowiedniego czasu zmywamy koloryzację szamponem diamentowym i kończymy maską diamentową.

Wykończenie fryzury

Po tak wykonanej koloryzacji możesz cieszyć się gładkimi i zdrowymi włosami oraz pięknym, lśniącym kolorem, który utrzymuje się zdecydowanie dłużej od standardowej koloryzacji.

Jesteśmy profesjonalistami. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. 48h przed każdą koloryzacją zalecamy wykonanie próby uczuleniowej.

Przyjdź do nas. Zrobimy Ci ją bezpłatnie.

Cennik

Włosy krótkie

Styliści – 380 zł

Starsi Styliści – 395 zł

Kasia/Darek Miłek – 425 zł

*cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów

Włosy średnie

Styliści – 400 zł

Starsi Styliści – 420 zł

Kasia/Darek Miłek – 445 zł

*cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów

Włosy długie

Styliści –430-500 zł

Starsi Styliści – 445-515 zł

Kasia/Darek Miłek – 475-545 zł

*cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów