Koloryzacja 3D

Narzekasz na płaski kolor, a marzysz o dynamicznej fryzurze? Taki efekt osiągniesz za pomocą koloryzacji 3D. Polega ona na przenikaniu dwóch lub trzech zbliżonych do siebie kolorów. Dzięki temu zabiegowi optycznie zwiększa się objętość włosów, a kolor jest przestrzenny. Stylici salonów Milek Design specjalizują się w tym rodzaju koloryzacji, a nawet opracowali własną technikę nakładania produktu, aby efekt był doskonały.

Zarezerwuj wizytę!

Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów pl. Dądbrowskiego, Tamka oraz Hoża.

Koloryzacja 3D w Milek Design

Najlepiej Wyszkoleni Styliści

Milek Design to zespół doświadczonych osób, które swoje umiejętności szkoliły przez lata w kraju i za granicą, także w światowych stolicach mody takich jak Londyn, Mediolan czy Barcelona. Ciągły udział w szkoleniach pozwala na doskonalenie warsztatu, by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i ich potrzebom.

Najwyżej jakości kosmetyki

Korzystamy z produktów najlepszej jakości. Używamy ich do mycia i pielęgnacji włosów, przed strzyżeniem po to aby np. ułatwić rozczesanie włosów oraz do modelowania i wykończenia fryzury. W salonach Milek Design dostępne są również produkty do odsprzedaży, które można nabyć, aby pielęgnować włosy i modelować je samodzielnie w domu.

Nowy Look - Nowa Ja

Dobry fryzjer damski umie spełnić 4 kryteria- wysłuchać, ocenić, udoskonalić i spełnić. W Salonach Milek Design najważniejsze są pragnienia klientów, doświadczenie i wiedza naszych fryzjerów daje możliwość wprowadzenia tych potrzeb zgodnie z panującymi trendami, ale także predyspozycjami klienta.

Co mówią o nas nasi klienci

„Fachowy serwis i styliści którzy naprawdę lubią i czują swoją pracę. To nie tylko salon fryzjerski to mój comiesięcznych super relaks.”

„Bardzo przyjemnie. Efekt zgodny z założeniem :)”

Byłam u Justyny na Hożej i jestem bardzo zadowolona. Niepewność po mojej stronie była duża, bo zmiana ogromna (duże cięcie plus kolor), a wizyta u stylistki pierwsza. Justyna pomogła mi w dobraniu długości i koloru i efekt był dokładnie taki, jakiego chciałam.

Koloryzacja 3D w Milek Design krok po kroku

Poznanie potrzeb

Wizytę rozpoczynamy od konsultacji, podczas której „zamieniamy się w słuch” i poznajemy marzenia naszej Klientki. Wspólnie szukamy idealnego rozwiązania korzystając z pomocy palety kolorów.

Nakładanie koloru

W naszych salonach Milek Design opracowaliśmy specjalną technikę nakładania kolorów, aby uzyskać efekt koloryzacji 3D.

Wykończenie fryzury

Podobno dobry fryzjer długo strzyże i krótko modeluje. Świadczy to o tym, że długo strzyże po to, aby uzyskać idealną linię, aby nie trzeba było długo modelować, aby możliwie ułatwić Klientce samodzielne modelowanie w domu.

Lustereczko, powiedz przecie

Nasi styliści zawsze po strzyżeniu wręczają lusterka wsteczne, aby można było zobaczyć efekty strzyżenia i koloryzacji. Opinia, zadowolenie i uśmiech Klientki są dla nas priorytetem i bodźcem do satysfakcji.