Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Koloryzacja 3D

Narzekasz na płaski kolor, a marzysz o dynamicznej fryzurze? Taki efekt osiągniesz za pomocą koloryzacji 3D. Polega ona na przenikaniu dwóch lub trzech zbliżonych do siebie kolorów. Dzięki temu zabiegowi optycznie zwiększa się objętość włosów, a kolor jest przestrzenny. Stylici salonów Milek Design specjalizują się w tym rodzaju koloryzacji, a nawet opracowali własną technikę nakładania produktu, aby efekt był doskonały.

Czekamy na Ciebie

Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów: pl.DąbrowskiegoTamka, Hoża.

Koloryzacja 3D w Milek Design

Najlepiej Wyszkoleni Styliści

Milek Design to zespół doświadczonych osób, które swoje umiejętności szkoliły przez lata w kraju i za granicą, także w światowych stolicach mody takich jak Londyn, Mediolan czy Barcelona. Ciągły udział w szkoleniach pozwala na doskonalenie warsztatu, by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i ich potrzebom.

Najwyżej jakości kosmetyki

Korzystamy z produktów najlepszej jakości. Używamy ich do mycia i pielęgnacji włosów, przed strzyżeniem po to aby np. ułatwić rozczesanie włosów oraz do modelowania i wykończenia fryzury. W salonach Milek Design dostępne są również produkty do odsprzedaży, które można nabyć, aby pielęgnować włosy i modelować je samodzielnie w domu.

Nowy Look - Nowa Ja

Dobry fryzjer damski umie spełnić 4 kryteria- wysłuchać, ocenić, udoskonalić i spełnić. W Salonach Milek Design najważniejsze są pragnienia klientów, doświadczenie i wiedza naszych fryzjerów daje możliwość wprowadzenia tych potrzeb zgodnie z panującymi trendami, ale także predyspozycjami klienta.

Jesteśmy profesjonalistami. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. 48h przed każdą koloryzacją zalecamy wykonanie próby uczuleniowej.

Przyjdź do nas. Zrobimy Ci ją bezpłatnie.

Co mówią o nas nasi klienci

„Fachowy serwis i styliści którzy naprawdę lubią i czują swoją pracę. To nie tylko salon fryzjerski to mój comiesięcznych super relaks.”

„Bardzo przyjemnie. Efekt zgodny z założeniem :)”

Byłam u Justyny na Hożej i jestem bardzo zadowolona. Niepewność po mojej stronie była duża, bo zmiana ogromna (duże cięcie plus kolor), a wizyta u stylistki pierwsza. Justyna pomogła mi w dobraniu długości i koloru i efekt był dokładnie taki, jakiego chciałam.

Koloryzacja 3D w Milek Design krok po kroku

Poznanie potrzeb

Wizytę rozpoczynamy od konsultacji, podczas której „zamieniamy się w słuch” i poznajemy marzenia naszej Klientki. Wspólnie szukamy idealnego rozwiązania korzystając z pomocy palety kolorów.

Nakładanie koloru

W naszych salonach Milek Design opracowaliśmy specjalną technikę nakładania kolorów, aby uzyskać efekt koloryzacji 3D.

Wykończenie fryzury

Podobno dobry fryzjer długo strzyże i krótko modeluje. Świadczy to o tym, że długo strzyże po to, aby uzyskać idealną linię, aby nie trzeba było długo modelować, aby możliwie ułatwić Klientce samodzielne modelowanie w domu.

Lustereczko, powiedz przecie

Nasi styliści zawsze po strzyżeniu wręczają lusterka wsteczne, aby można było zobaczyć efekty strzyżenia i koloryzacji. Opinia, zadowolenie i uśmiech Klientki są dla nas priorytetem i bodźcem do satysfakcji.