Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Keratyna na włosy

Twoje włosy się puszą i potrzebna im odbudowa? Keratynowe wygładzenie włosów jest dla Ciebie. Głównym zadaniem keratynowego wygładzenia włosów jest odbudowa struktury włosów, ich intensywne odżywienie i wygładzenie. Keratyna, która aplikowana jest na włosy w trakcie zabiegu, jest naturalnym budulcem włosów, odpowiedzialnym za ich kondycję i zdrowy wygląd. Terapia keratynowa jest alternatywę dla prostownicy czy sztucznych, chemicznych preparatów prostujących. Efekt utrzymuje się od 3-6 miesięcy.

Cena za keratynowe wygładzenie włosów od 550zł do 750zł

*cena zależy od gramatury zużytego produktu

Czekamy na Ciebie

Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do naszych salonów: pl.DąbrowskiegoTamka, Hoża.

A co to takiego?

Keratynowe wygładzenie włosów, znane jest także jako brazylijskie prostowanie włosów – Brazylian Blow Out lub Brazilian Keratin Treatment (BKT). Jest to metoda odżywania oraz regeneracji włosów poprzez uzupełnienie w ich strukturze niedoborów keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów. Formuła została opracowana w Brazylii z myślą o kobietach, które cieszą się gęstymi, lecz puszącymi się, kręconymi i zniszczonymi włosami. Pomysł na keratynowe prostowanie włosów powstał z myślą o wygładzeniu niesfornych loków oraz ochroną przed wilgocią. Nie jesteś pewna czy keratynowe wygładzenie jest dla Ciebie? Przed zabiegiem polecamy umówić się na bezpłatną konsultację ze stylistą.

keratynowe prostowanie włosów milek design

Wykwalifikowany zespół stylistów oraz profesjonalne produkty są kluczem do uśmiechu klientów opuszczających salon.

Fot.3-4
Fot.5-6

Wygładzenie keratynowe w Milek Design

Styliści z pasją

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasje mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nowa wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

Kosmetyki bezpieczne dla Twoich włosów

Za każdym razem, gdy w nasze ręce trafi kosmetyk do pielęgnacji włosów, sprawdzamy go, czy na pewno będzie działał na włosy. Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, którego podstawą są najwyższej jakości kosmetyki. Wiemy to i dlatego masz pewność, że oddając się w ręce Salonów Milek Design, Twoje włosy odzyskają blask i będą wyglądać rewelacyjnie. Preparaty keratynowe są silnymi kosmetykami- podczas zabiegu wydzielają bardzo intensywny zapach, który może powodować łzawienie oczu i pieczenie.

Keratyna to nie prostowanie

Krążąca opinia, że zabieg keratynowego prostowania prostuje włosy wprowadza w błąd. Głównym zadaniem tego zabiegu jest odżywienie i odbudowa struktury włosa poprzez nakładanie czystej keratyny na kosmyki, a następnie aktywowanie produktu ciepłem. Skutkiem „ubocznym” tego procesu jest prostowanie włosów, a tak naprawdę ich wygładzenie.

Czy wiesz, że…

Produkty keratynowe, używane do zabiegu, zawierają nie tylko keratynę, która regeneruje uszkodzone włosy, lecz także antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych. Są bogate także w kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Co mówią o nas nasi klienci

„Efekty są świetne. Do tej pory moje włosy puszyły się i mimo używania olejków, nie wyglądały dobrze po wysuszeniu. A teraz? Susze i wychodzę. Super.”

„Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam”

Jak to robimy- wygładzenie keratynowe w Milek Design

Rozmowa klienta z fryzjerem

Elementem najważniejszym niezależnie od zabiegu jest konsultacja. Stylista fryzur może poznać kondycję włosów oraz to, czego oczekuje klient. Rozmowa pozwala styliście i klientowi wymienić swoje spostrzeżenia i ustalić szczegóły.

Przejdźmy do prostowania keratynowego

Krok 1: umycie włosów szamponem oczyszczającym.

Krok 2: na wysuszone włosy nakładamy preparat keratynowy, pozostawiamy na 20 minut.

Krok 3: prostowanie kolejnych pasm włosów.

48h po, czyli pielęgnacja włosów po zabiegu

Po zabiegu keratynowego prostowania włosów NIE WOLNO myć włosów przez 48 h. Włosy od razu po zabiegu będą więc obciążone i będą wyglądały na tłuste, dlatego najlepiej w tym okresie nie opuszczać domu.

Unikaj także dużej wilgotności powietrza i opadów deszczu.

Bardzo ważne jest także, aby włosy nie odkształciły się- po zabiegu unikaj spinania ich klamerkami czy gumkami.

Używaj szamponów i odżywek bez dodatku silikonów i soli. Unikaj także produktów do stylizacji na bazie alkoholu- przesuszają one włosy.

Pamiętaj:

Niewskazana jest koloryzacja włosów przez okres 2 tygodni od wykonania zabiegu prostowania keratynowego. Jeśli jesteś do 2 tygodni po koloryzacji- także wstrzymaj się z zabiegiem prostowania keratynowego.

A może pamiątkowe zdjęcie?

Chętnie dokumentujemy naszą pracę. Jeśli chcesz pozwolić nam pokazać nasze metamorfozy włosów innym klientom, przed wykonaniem zabiegu zrobimy Twoim włosom zdjęcie. Są to fotografie używane na potrzeby salonu. Nie martw się- Twoja twarz nie będzie widoczna.