Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Męsko, atrakcyjnie i bardzo modnie?

Modne strzyżenie męskie? W Salonach Milek Design możesz liczyć na wizerunek nowoczesnego mężczyzny, ale w zgodzie z Twoimi potrzebami. Nowoczesny mężczyzna chętnie bawi się modą, a fryzjer męski w Milek Design sprawi, że oczekiwania zostaną połączone: z aktualnymi trendami oraz wygodą i łatwą stylizacją fryzury w domu.

Mężczyźni mają różne potrzeby. Niektórzy stawiają na przewidywalność i przywiązują się do swojego fryzjera, bo mają pewność, że ich fryzura będzie miała zawsze taką samą perfekcyjną formę. Inni panowie potrzebują zmiany swojego wizerunku i poszukują dobrego fryzjera męskiego który nada im swojego stylu. Wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom.

Zaplanujemy Twoją fryzurę i wspólnie stworzymy jej projekt

Czekamy na Ciebie w naszych salonach: pl.DąbrowskiegoTamka, Hoża.
Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Cennik

Strzyżenie męskie

Styliści – 95 zł

Starsi Styliści – 115 zł

Właściciele – 160 zł

Fryzjerzy w salonach Milek Design to zespół doświadczonych osób, które szkoliły swój warsztat w kraju i za granicą także w światowych stolicach mody takich jak Mediolan, Londyn czy Barcelona.

Fryzjer męski w Milek Design

Najlepiej wyszkoleni styliści

Doświadczony zespół fryzjerów w Milek Design który ciągle szkoli swój warsztat w kraju i za granicą. Ponadto na specjalne zaproszenie Milek Design regularnie przylatują gwiazdy fryzjerstwa z całego świata i szkolą naszych Stylistów z własnych kolekcji.

Najwyżej jakości kosmetyki

Korzystamy z produktów najlepszej jakości znanych marek. Używamy ich do mycia i pielęgnacji męskich włosów, przed strzyżeniem i po aby np. ułatwić rozczesanie włosów oraz do modelowania i wykończenia fryzury męskiej. W salonach Milek Design dostępne są również produkty do odsprzedaży, które można nabyć, aby pielęgnować włosy i modelować je samodzielnie w domu.

Klasyka i nowoczesność

Posiłkujemy się własnym doświadczeniem, inspiracjami i aktualną modą, dlatego męskie strzyżenie jest dostosowane do stylu Klienta. W zależności od potrzeb panom proponujemy fryzury męskie klasyczne ale również awangardowe.

Co mówią o nas nasi klienci

„Milek Design na placu Dąbrowskiego to świetny salon fryzjerski.
W szczególności polecam Sebastiana, którego odwiedzam co miesiąc od blisko 4 lat. Genialny fryzjer męski, profesjonalista i wizjoner w jednym, a do tego po prostu przemiły człowiek. Nigdy się nie zawiodłem. Najlepszy fryzjer męski jakiegokolwiek miałem.”

Jakub

„Pojechałem specjalnie do tego salonu i jestem zadowolony z milej i fachowej obsługi, na pewno tam powrócę nie raz.”

Piotr

„Bardzo dobrzy fryzjerzy, przyjemna atmosfera, niezła kawa. Chodzę tam od 5 lat, zawsze wychodzę zadowolony.”

Maciek

Strzyżenie męskie w Milek Design krok po kroku

Poznanie Twoich potrzeb

Słuchamy. Potrzeby naszych Klientów są najważniejsze. Dostosowujemy się do stylu, jakiego oczekuje Pan na naszym fotelu.

Rekomendacja fryzury dla Ciebie

Doradzamy. Proponujemy własne rozwiązania, indywidualnie projektujemy fryzurę, a na koniec dajemy receptę, jak samodzielnie układać włosy w domu.

Strzyżenie Twoich włosów

Realizujemy wspólnie wypracowaną wizję fryzury. Strzyżemy perfekcyjnie, bardzo dokładnie. Staramy się, aby forma cięcia utrzymywała się jak najdłużej.

Modelowanie Twojej fryzury

Strzyżemy tak, aby stworzyć Klientowi możliwość nieskomplikowanego, szybkiego i samodzielnego modelowania. Ponadto dajemy wskazówki, jak radzić sobie z włosami i proponujemy produkty, które dodatkowo ułatwią męską stylizację.