#PASSIONFORLIFE – charytatywnie dla DKMS

To już kolejny raz, kiedy angażujemy się w charytatywną akcję na rzecz ludzi, których historie szczególnie poruszyły nasze serca.

Poprzednio wraz z marką Schwarzkopf  zorganizowaliśmy sesję zdjęciową i zaprosiliśmy wyjątkowe kobiety – blogerki, które wcieliły się w postaci literackie. Podczas tamtej akcji powstał ścienny kalendarz literacki na 2017 rok, który był sprzedawany m.in. w salonach Milek Design. Wówczas 100% dochodu ze sprzedaży przekazaliśmy Fundacji Zaczytani, która zbudowała biblioteki w szpitalach i hospicjach dziecięcych oraz w domach dziecka.

W tym roku także z marką Schwarzkopf ufundowaliśmy projekt kalendarza. Tym razem kalendarz na rok 2019 będzie książkowy, bardzo ekskluzywnie oprawiony i będzie można go zakupić już od listopada we wszystkich lokalizacjach Milek Design oraz online. Kalendarz #passionforlife kosztuje 95zł, a cały dochód ze sprzedaży przekażemy fundacji DKMS, która zajmuje się walką z nowotworami krwi.

Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które w swoich dziedzinach odniosły olbrzymie sukcesy:

ROBERT KARAŚ – Mistrz Świata na dystansie triple Ironman 30:48:57

KASIA KRYST – Właścicielka wielokrotnie nagradzanej marki Kas Kryst i laureatka KTR, K MAG, LaMODE.INFO, Milan Style Academy

PIOTR BRATOSIEWICZ – Założyciel projektu „Collecting Stamps”, który ma na celu odwiedzenie wszystkich 193 państw świata i współwłaściciel restauracji Bydło i Powidło

RITA ZIMMERMANN – Tworzy collage znane na całym świecie. Współpracowała m.in. z marką Gucci oraz zespołem Clean Bandit

ANNA HALAREWICZ – Jedna z najbardziej cenionych polskich ilustratorek. Współpracowała z najważniejszymi tytułami prasowymi w Polsce, m.in. Twój Styl, Elle, Harper’s Bazaar, Glamour, InStyle czy Newsweek

AGNIESZKA ROSA – Założycielka kultowej marki Rosa Chain

EDYTA LITWINIUK – Autorka Pregnicious Program Edyta Litwiniuk – pierwszego w Polsce programu ćwiczeń dla kobiet w ciąży polecanego przez Instytut Matki i Dziecka, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i była zawodniczka kadry narodowej

BARTOSZ MIRECKI – Dwukrotny Mistrz Polski Kia Lotos Race. Najmłodszy zdobywca tego prestiżowego tytułu w naszym kraju

AGATA TANTER – Wydawca i redaktor naczelna portalu modowego LAMODE INFO. Współautorka książki „Dress code dla kobiet. Zasady dobrego stylu i wizerunku”

EWELINA FABISIAK – Pomysłodawczyni restauracji ze zdrową żywnością I Love Juice by Hurom

KAMP! – Jeden z najbardziej znanych zespołów nowego pokolenia, który we wrześniu rozpoczyna swoją trasę koncertową z nową, trzecią płytą „Don’t clap hands”

 

To, że kalendarz ma tak szczytny cel to jedno, ale naszym osobistym powodem do dumy jest fakt, że zarejestrowaliśmy się jako dawcy szpiku i zachęcamy do tego wszystkich – mamy szansę uratować czyjeś życie!

Dołącz do nas!

 

 

 

Wróć
[ssba]