Nowość w Milek Design – Manicure Oddychający

 

Jesień zbliża się wielkimi krokami, ta kalendarzowa, ale i pogoda nas nie rozpieszcza. Za nami promienie słońca, piasek i morze. Opalona skóra- super. Osłabione paznokcie- mniej dobrze. Twoje paznokcie też mogą potrzebować ratunku. I tu pojawia się pytanie – być albo nie być 🙂 Na dobrą sprawę – mieć kolor na paznokciach, czy je odżywiać i regenerować?

Czytaj dalej

Konkurs #mileknajesien

Konkurs #mileknalato cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego na jesień również przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Tym razem nasz jesienny konkurs jest związany z manicure! Podziel się z nami jak wygląda Twój jesienny manicure!

A oto zasady KONKURSU:

Czytaj dalej

Regeneracja – SOS dla włosów po lecie

Liczymy na to, że wzięłaś sobie do serca nasze rady dotyczące ochrony włosów latem. Jeśli natomiast wróciłaś z wakacji z osłabionymi kosmykami, z pewnością szukasz teraz ratunku. 🚑

Czytaj dalej

Konkurs #mileknalato – WYNIKI

No i nadszedł ten czas – koniec wakacji i koniec letniego konkursu Milek Design #mileknalato. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem naszej akcji. Oznaczyliście naszym hasztagiem setki zdjęć na Instagramie i Facebook’u.

Czytaj dalej

Zobacz karierę Kamiliana, czyli od Asystenta do Fryzjera

W Milek Design dobrze wiemy, że marzenia się spełniają! Kamilianowi w ich spełnieniu pomogły talent i ciężka praca. Czy wiesz, że aż 14 osób tak jak Kamilian zaczynały w Milek Design od stanowiska Asystenta Fryzjera, a dziś są Stylistami i mają szerokie grono swoich stałych Klientów? Poznaj historię Kamiliana, zainspiruj się i zobacz jak w Milek Design możesz rozwijać swoją karierę we fryzjerstwie.

Czytaj dalej