6. urodziny salonu na Hożej – odbierz swój prezent!

Każde urodziny każdego naszego salonu to dla nas wszystkich wielka radość. To czas refleksji, kiedy wspominamy początki, pierwsze kroki, pierwszych uśmiechniętych Klientów. To chwile, kiedy jeszcze bardziej cenimy nasze dotychczasowe osiągnięcia i snujemy marzenia na przyszłość.

Czytaj dalej

„Ten dzień” z Milek Design, czyli jaka fryzura ślubna

Czy są tu tegoroczne Panny Młode? Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie, prawda? Macie zaplanowane wszystko krok po kroku czy rosnącej ekscytacji towarzyszy chaos i paniczne poszukiwanie inspiracji? I jeszcze ta świadomość, że oczy wszystkich będą skierowane właśnie na Ciebie! 😨 Ten artykuł pomoże Ci rozwiązać przynajmniej jedną zagadkę – jak się uczesać, jaką fryzurę ślubną wybrać dla siebie. Zobacz jak to robią nasi styliści w Milek Design

Czytaj dalej

Wiosna we włosach z Milek Design, czyli jakie fryzury modne na wiosnę 2017

Pierwsze dni wiosny już za nami. A co przed nami? Coraz więcej słońca i kwitnąca natura! A może i Ty chcesz rozkwitnąć tej wiosny? Może masz ochotę na zmianę mniejszą lub większą? Nie masz pomysłu? Przedstawiamy kilka najmodniejszych inspiracji tego sezonu.

Czytaj dalej

Paznokcie na wiosnę 2017

Mania manicure hybrydowego opanowała świat beauty. To taki must have jak ombre i sombre na pięknych włosach. Małymi kroczkami zbliża się upragniona wiosna. Każda z nas odlicza już dni. Pewnie zastanawiasz się, co będzie modne na paznokciach wiosną 2017 roku?. Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj dalej